Rezerwacje telefoniczne: 534 575 000
Adres/godziny otwarcia:

Gdańsk, ul. Milskiego 1, lok. nr 10B

PON-PT: 8.30-16.30

Nasza oferta

Wypożyczalnia narzędzi Gdańsk Chełm

Wypożyczalnia elektronarzędzi to miejsce, w którym każdy znajdzie odpowiednie urządzenie, które pozwoli wykonać określoną pracę. Nie kupuj kolejnego sprzętu, z którego nie będziesz korzystał. Wynajem narzędzi to rozwiązanie, które pozwoli zapewnić każdemu majsterkowiczowi odpowiedni sprzęt do wykonania prac. Niezależnie od tego czy chcesz wykończyć mieszkanie odebrane właśnie od dewelopera, czy pociąć drewno do kominka, w naszej wypożyczalni każdy znajdzie odpowiednie urządzenia. Nie przepłacaj! Skontaktuj się z nami! Wypożyczalnia elektronarzędzi czeka na każdego klienta!

Wypożyczalnia elektronarzędzi Gdańsk Chełm i okolice

Nie jesteś zadowolony ze sprzętu, który masz w domu czy warsztacie? Potrzebujesz urządzenia o większej mocy? Nie kupuj kolejnych sprzętów, z których będziesz korzystać sporadycznie. Sprawdź, co oferuje nasza wypożyczalnia narzędzi. Sama procedura jest bardzo prosta. Wystarczy, że na stronie zarezerwujesz potrzebne sprzęty, a my się z Tobą skontaktujemy. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie. Przyjedź do naszej placówki, zapłać i odbierz urządzenie. Kiedy minie czas najmu oddaj urządzenie, a otrzymasz zwrot kaucji. Wszystkie ceny za wynajem narzędzi znajdziesz w opisie pod każdym produktem. Zanim odbierzesz sprzęt, możesz przeczytać instrukcję obsługi, którą znajdziesz w wersji elektronicznej.

Wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta – wypożyczalnia narzędzi budowlanych Gdańsk Chełm

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz doradzą w kwestii wyboru. Wypożyczalnia narzędzi budowlanych to dobre rozwiązanie dla każdego, kto szuka wydajnych, nowoczesnych urządzeń do codziennych prac. Postaw na sprawdzoną firmę, która oferuje profesjonalny sprzęt. Sama procedura jest szybka i nie zajmuje cennego czasu. Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Wypożyczalnia narzędzi stoi otworem przed każdym! To Ty decydujesz czy potrzebujesz sprzętu na dobę, dwie lub weekend. Zapłacisz jedynie za okres, w którym urządzenie będzie w twoich rękach. Zajrzyj do zakładki z zasadami wynajmu i dowiedz się więcej.

Zapraszamy do naszego punktu:

PON-PT: 8.30-16.30

Adres: Gdańsk, ul. Milskiego 1/10B (parter, obok poczty).

Telefon: 534 575 000E-mail: kontakt@e-wypozyczalnia.com.pl