Rezerwacje telefoniczne: 534 575 000
Adres/godziny otwarcia:

Gdańsk, ul. Milskiego 1, lok. nr 10B

PON-PT: 8.30-16.30

Nasza oferta

Wypożyczalnia narzędzi Gdańsk-Ujeścisko

Wypożyczalnia narzędzi to miejsce, które za niewielką opłatą umożliwia wynajęcie odpowiedniego sprzętu do prowadzenia prac zarówno na zewnątrz pomieszczenia, jak i wewnątrz. Jeżeli potrzebujesz narzędzia, nie chcesz wydawać pieniędzy na nowy sprzęt to oferta, którą przygotowała wypożyczalnia narzędzi budowlanych będzie idealnym rozwiązaniem. Nasza filia mieści się w Gdańsku, ale do kontaktu zapraszamy również osoby z okolic Trójmiasta, które mają możliwość, by podjechać i zabrać wypożyczony sprzęt. Wypożyczalnia elektronarzędzi skutecznie wspiera klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Niezależnie od tego, czy wykańczasz mieszkanie czy planujesz wielkie początki przed przeprowadzką – u nas znajdziesz wszystkie potrzebne urządzenia.

Świetnie wyposażona wypożyczalnia elektronarzędzi Gdańsk-Ujeścisko

Potrzebujesz osuszacza powietrza? Brakuje Ci gwoździarki lub pilarki? A może chcesz skorzystać z parownicy, która pozwoli wyczyścić nawet trudne zabrudzenia? Wypożyczalnia narzędzi, dzięki bogatej ofercie, spełni wymagania wielu osób. Zadowoleni będą zarówno fani majsterkowania w domu, jak i specjaliści w branży budowalnej. Z naszych usług mogą skorzystać wszyscy. Wystarczy zarezerwować potrzebne urządzenie, a następnie odebrać je z naszej placówki. Na miejscu podpiszesz odpowiednią umowę. Konieczne jest również uiszczenie kaucji o odpowiedniej wielości. Kiedy oddasz sprzęt pieniądze wrócą do Ciebie. Wynajem narzędzi to proste rozwiązanie, które pozwala sporo zaoszczędzić!

Wypożyczalnia narzędzi budowlanych Gdańsk-Ujeścisko i okolice

Wynajem narzędzi w naszej wypożyczalni odbywa się szybko i sprawnie. Jeżeli nie jesteś pewien czy dane urządzenie będzie odpowiednie – skontaktuj się z nami. Doświadczeni specjaliści chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania. Postaw na sprawdzone rozwiązania i wykonaj określone prace przy użyciu sprzętu wiodących marek takich jak Bosch czy Makita. Nasza wypożyczalnia elektronarzędzi oferuje również produkty, które sprawdzą się fanom motoryzacji czy ekipom sprzątającym.

Zapraszamy do naszego punktu:

PON-PT: 8.30-16.30

Adres: Gdańsk, ul. Milskiego 1/10B (parter, obok poczty).

Telefon: 534 575 000E-mail: kontakt@e-wypozyczalnia.com.pl