Rezerwacje telefoniczne: 534 575 000
Adres/godziny otwarcia:

Gdańsk, ul. Milskiego 1, lok. nr 10B

PON-PT: 8.30-16.30

Nasza oferta

Wypożyczalnia narzędzi Gdańsk Zakoniczyn

Szukasz profesjonalnych urządzeń, które usprawnią prace remontowo-budowlane w Twoim domu? Warto skorzystać z usług, które oferuje profesjonalna wypożyczalnia narzędzi. To rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić pieniądze na kupnie drogich urządzeń, z których w przyszłości nie będziesz korzystać. Oferujemy szybki i tani wynajem narzędzi – skontaktuj się z nami i przyspiesz prowadzenie prac. Nie musisz inwestować w drogie urządzenia – teraz profesjonalne urządzenia będziesz mieć zawsze pod ręką. Mieszkańcy Gdańska i okolic mogą liczyć na naszą pomoc!

Profesjonalna Wypożyczalnia elektronarzędzi Gdańsk Zakoniczyn

Wypożyczalnia narzędzi i elektronarzędzi to rozwiązanie, które pozwala skorzystać z potrzebnych urządzeń w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie znajdziesz także drabiny i sprzęt, który pozwoli wyczyścić trudnodostępne miejsca, a także narzędzia ręczne niezbędne w motoryzacji. Każde z urządzeń zostało dokładnie opisane. Po kliknięciu produktu możesz sprawdzić specyfikację, parametry oraz zastosowanie. Znajdziesz tam również cenę wynajmu z dokładnym rozpisaniem na doby oraz wysokość kaucji. Poznaj zasady wynajmu i zobacz, co może zaoferować wypożyczalnia elektronarzędzi.

Wypożyczalnia narzędzi budowlanych Gdańsk Zakoniczyn

Potrzebujesz osuszacz powietrza? A może potrzebujesz akumulatorową piłę łańcuchową? Nasza wypożyczalnia elektronarzędzi oferuje produkty wiodących producentów takich jak Bosch, Karcher, Makita czy DeWalt. Wybierz urządzenie, które jest Ci potrzebne, kliknij przycisk, by go zarezerwować lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Opłata za wynajem narzędzi może być uiszczona gotówką lub kartą płatniczą. Na życzenie klienta wystawiamy również fakturę, dlatego z naszych usług mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele warsztatów czy firm. Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz w zakładce „zasady wynajmu”. Skontaktuj się z nami i wybierz racjonalne rozwiązania. Wypożyczalnia narzędzi budowlanych to skuteczna pomoc w każdej sytuacji. Zarezerwuj potrzebne urządzenia już teraz!

Zapraszamy do naszego punktu:

PON-PT: 8.30-16.30

Adres: Gdańsk, ul. Milskiego 1/10B (parter, obok poczty).

Telefon: 534 575 000E-mail: kontakt@e-wypozyczalnia.com.pl