Rezerwacje telefoniczne: 534 575 000
Adres/godziny otwarcia:

Gdańsk, ul. Milskiego 1, lok. nr 10B

PON-PT: 8.30-16.30

Kamera termowizyjna

110 zł/pierwsza doba

Kamera termowizyjna Uni-T UTi260B

Zarezerwuj

CENNIK:
• Pierwsza doba: 110zł
• Kolejna doba: 70zł
• Weekend*: 160zł
*od piątku (od godz. 12.00) do poniedziałku (do godz. 12.00)
• Kaucja: 700zł

DANE TECHNICZNE:

• Rodzaj wyświetlacza: LCD 2,8″ (640×480);
Zakres pomiaru temperatury: -20…550°C;
• Rodzaj karty pamięci: microSD (brak w zestawie).

Instrukcja obsługiZapoznaj się z instrukcją obsługi

Pilnie potrzebujesz kamery termowizyjnej do realizacji zlecenia, ale posiadane przez Ciebie urządzenie uległo uszkodzeniu i musi zostać oddane do naprawy? A może obawiasz się, że instalacja grzewcza lub elektryczna w Twoim domu została niepoprawnie wykonana i chcesz zlokalizować miejsce potencjalnych nieszczelności? Postaw na wynajem sprzętu, który oferuje nasza wypożyczalnia! Kamera termowizyjna to drogie urządzenie – jeżeli więc wiesz, że nie będzie Ci potrzebne zbyt często, nie warto poświęcać dużej sumy pieniędzy na jego zakup. Model, który wypożyczysz na naszej stronie, cechuje się wysoką jakością wykonania i dużą wytrzymałością. Zapewniamy wynajem kamery termowizyjnej w atrakcyjnej cenie i na jasnych warunkach, określonych w zakładce „Zasady wynajmu”. Zapoznaj się z parametrami sprzętu i zarezerwuj urządzenie już dzisiaj!

Kamera termowizyjna wynajem – Gdańsk

Ręczna kamera termowizyjna Uni-T UTi260B to zaawansowany sprzęt, umożliwiający nieinwazyjny, dokładny pomiar temperatury oraz wyświetlanie termowizyjne w różnych środowiskach. Została wyposażona w 2,8-calowy wyświetlacz LCD, pojemną baterię litowo-jonową 5000 mAh oraz profesjonalny obiektyw IR o rozdzielczości 256×192 px. Posiada 7 palet kolorów i aż 4 tryby wyświetlania – termiczny, wizualny, fuzja oraz obraz w obrazie. Ponadto wykrywa bardzo szeroki zakres pomiarowy temperatur: od -20⁰C do nawet 550⁰C, co czyni z niej wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie. Urządzenie doskonale sprawdzi się w branży przemysłowej, energetycznej, motoryzacyjnej oraz hydraulicznej, a także budownictwie czy też zastosowaniach domowych. Jeżeli chcesz dokonać wynajmu zaawansowanego sprzętu, jakim jest kamera termowizyjna, wypożyczalnia prowadzona przez nas znajduje się w Gdańsku. Rezerwacji dokonasz poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie, a po odbiór i zwrot sprzętu możesz zgłosić się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30.

Wypożyczalnia kamery termowizyjnej

Kontrola systemu ogrzewania podłogowego czy też stanu instalacji elektrycznych lub grzewczych, sprawdzanie paneli fotowoltaicznych, pomiar temperatury maszyn i urządzeń przemysłowych – to tylko niektóre z okoliczności, w których zastosowanie znajduje kamera termowizyjna. Wynajem (Gdańsk) pozwoli Ci szybko dokonać niezbędnych pomiarów i wykryć nieprawidłowości lub potencjalne awarie, jednocześnie nie obciążając nadmiernie Twojego budżetu! Urządzenie jest łatwe w obsłudze, a dzięki swoim niewielkim wymiarom świetnie sprawdza się do pracy w terenie. Ponadto wykazuje odporność na wstrząsy, upadki (do 2 metrów wysokości), wodę oraz kurz (klasa IP65), dlatego też doskonale nadaje się do użytku nawet w trudnych warunkach. Nasza wypożyczalnia kamery termowizyjnej oraz innych specjalistycznych narzędzi oferuje wynajem sprzętu zarówno na dni robocze, jak i na weekendy. Wydanie urządzenia odbywa się po wpłaceniu kaucji, okazaniu dokumentów tożsamości oraz podpisaniu umowy najmu. Postaw na usługi rzetelnej firmy i wypożycz kamerę termowizyjną na potrzebny okres czasu!

  • Ciężar: 0,9kg
  • Rodzaj urządzenia:
  • Stopień trudności w użyciu (1-5): 1
  • Producent: Inny
  • Długość: 23,6 cm
  • Szerokość: 7,5 cm
  • Wysokość: 8,6 cm