Rezerwacje telefoniczne: 534 575 000
Adres/godziny otwarcia:

Gdańsk, ul. Milskiego 1, lok. nr 10B

PON-PT: 8.30-16.30

Odkurzacz piorący

60 zł/pierwsza doba

ODKURZACZ PIORĄCY KARCHER PUZZI 10/1

Zarezerwuj

CENNIK:
• Pierwsza doba: 60zł
• Kolejna doba: 45zł
• Weekend*: 100zł
• Kaucja: 400zł
• Proszek: pierwsze 100g w cenie najmu, każde kolejne 100g w cenie 7zł

*od piątku (od godz. 12.00) do poniedziałku (do godz. 12.00)

DANE TECHNICZNE I WYPOSAŻENIE:

• Wydajność teoretyczna: 20-25 m²/h;
• Zbiornik wody czystej / brudnej: 10/9 l;
• Wąż do ekstrakcji ze zintegrowanym złączem l=2.5 m;
• Wąska ssawka do tapicerki;
• Szeroka dysza podłogowa.

Instrukcja obsługiZapoznaj się z instrukcją obsługi

Zapoznaj się także z zasadami wynajmu.
pranie, prania, tapicerka, tapicerki

Wypożyczalnia odkurzaczy piorących Gdańsk

Czasami zdarza się, że nasze dywany, tapicerka czy inne powierzchnie potrzebują gruntownego sprzątania. Kupno profesjonalnego sprzętu jest po pierwsze drogie a po drugie niepraktyczne. Dlatego idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług wypożyczalni. Wypożyczenie odkurzacza piorącego sprawi, że wyczyścisz wszystkie powierzchnie, które Cię interesują, ale sprzęt nie będzie niepotrzebnie zalegał w domu. To również praktyczne rozwiązanie dla tych osób, które nie potrafią się zmobilizować. Kiedy już przyniesiesz do domu odkurzacz piorący, wypożyczalnia będzie oczekiwała, że oddasz go w określonym terminie. Nie pozostaje Ci więc nic innego jak zabrać się do pracy od razu. Wypożyczalnia odkurzaczy piorących to świetne miejsce dla tych, którzy potrzebują raz na jakiś czas konkretnego sprzętu, który wspomoże ich w walce z zabrudzeniami.

Wypożyczenie odkurzacza piorącego

W zestawie znajdziesz wszystkie potrzebne do sprzątania elementy. Możesz zdecydować na jak długo sprzęt będzie Ci potrzebny i w zależności od tego ustalamy kwotę, jaką musisz zapłacić za wypożyczenie odkurzacza piorącego. Rezerwacji możesz dokonać wypełniając formularz, który jest dostępny pod przyciskiem Zarezerwuj. Skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia.

Brudny dywan, zakurzona tapicerka, wykładzina do wyprania, a może odświeżenie mebli? Dzięki niemu usuniesz nieprzyjemny zapach i zabrudzenia. Czyste powierzchnie, neutralny zapach – wszystko w kilka chwil pozwoli Ci osiągnąć odkurzacz piorący. Wypożyczalnia gwarantuje, że każdy sprzęt jest sprawny i kompletny. Urządzenie nie jest ciężkie, a wygodna rączka pozwoli swobodnie przenosić go między pomieszczeniami. Samo użytkowanie jest niezwykle proste, ale na naszej stronie znajdziesz elektroniczną wersję instrukcji obsługi. Tyle możliwości daje Ci odkurzacz piorący. Gdynia i Gdańsk to obszary, na których działamy.

Jako wypożyczalnia odkurzaczy piorących oferujemy profesjonalny sprzęt, z którym każdy użytkownik jest w stanie pracować. Nie musisz już wydawać kilku tysięcy na produkty, których użyjesz sporadycznie. Skontaktuj się z nami, przyjdź do placówki i podpisz umowę. Na miejscu pobieramy również kaucję za odkurzacz piorący. Gdańsk jest siedzibą naszej firmy, więc łatwo nas znajdziesz.

Sprawdź również szlifiarki do betonu.